Shop Mobile More Submit  Join Login
Dunajec by animisiewaz Dunajec by animisiewaz
Rafting on Dunajec river. In the background, on the top of photo, the highest mountain top a range called Pieniny Mountains - Trzy Korony (Three Crowns).

Pieniny Mountains, Poland 2011

:facebook: [link]
Add a Comment:
 
:iconkachahaha:
kachahaha Featured By Owner Jan 31, 2013  Hobbyist Photographer
O! Wpasowałeś się idealnie :) Nie dość, że zdjęcie pełne zieleni, za którą teraz tak tęsknie, to jeszcze Pieniny - wprost marzę, żeby się w nie wybrać :) Przyciągają mnie z drogi do Zakopanego, takie nietypowe góry i do tego z pięknymi widokami na Tatry i nie tylko... Dziękuję Ci za inspirację i przypomnienie :)
Reply
:iconanimisiewaz:
animisiewaz Featured By Owner Feb 9, 2013  Hobbyist Photographer
Cieszę się, że mogłem się małą cząstką letniej zieleni podzielić się z Tobą :D
Faktycznie, wystarczy dokonać "małego" wyboru np. w Nowym Targu i trafisz albo w Tatry albo w Pieniny :-) Taka mała decyzja, a klimat i widoki zgoła inne, odmienne, ale również pełne uroku. Tatry zawsze będą tymi najpiękniejszymi, niepokornymi górami, lecz powoli - niestety - uczę się, że i te mniejsze, na uboczu góry są piękne. W inny sposób, ale piękne :-) Małe, zalesione góry, mają swoją specyfikę, do której trzeba się koniecznie przyzwyczaić, zwłaszcza osoby, które lubią fotografować, muszą delikatnie zmienić swoje nastawienie :-) Ja tak właśnie miałem. Zamiast strzelistych Tatr, potężnych przestrzeni skał i grani, stanąłem przed zalesionym mocno terenem, drapiąc się w głowę, jak to ugryźć ;-)

Mam nadzieję, że pewnego dnia magnes będzie tak silny, że przyciągnie Cię tam właśnie, aby cieszyć oczy i serce :-) Nie są szczególnie wymagające, jeśli chodzi o wędrówkę, więc można więcej czasu poświęcić na widoki, odpoczynek, czy to z drugą połówką, czy to ze znajomymi :-)
Reply
:iconkachahaha:
kachahaha Featured By Owner Feb 12, 2013  Hobbyist Photographer
Ano racja, przykładowo w Beskidach dużo trudniej jest przywieźć z wycieczki dobre zdjęcie niż z Tatr :) Ale za to mają dużo innych zalet, przede wszystkim święty spokój :)

Karkonosze z czego oglądałam na zdjęciach to bardzo specyficzne góry, mówiąc prymitywnie: płaskie na górze :D Ale dzięki temu pewnie jest tam mnóstwo przestrzeni. To może być ciekawe :)
Reply
:iconrobertgorzycki:
RobertGorzycki Featured By Owner Jan 29, 2013  Hobbyist Photographer
muszę się tam wybrać :) fajne :)
Reply
:iconanimisiewaz:
animisiewaz Featured By Owner Feb 9, 2013  Hobbyist Photographer
na pewno jest co zobaczyć i gdzie pójść :-) w przeciwieństwie do Tatr Pieniny nie są tak oblężone, choć i tam sięgają macki "turystycznych" nawałnic ;-)
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
January 28, 2013
Image Size
3.4 MB
Resolution
3872×2592
Submitted with
Sta.sh
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
353
Favourites
23 (who?)
Comments
5
Downloads
8

Camera Data

Make
SONY
Model
DSLR-A300
Shutter Speed
1/80 second
Aperture
F/10.0
Focal Length
35 mm
ISO Speed
100
Date Taken
Jul 18, 2011, 11:30:39 AM
Software
http://www.idimager.com

License

Creative Commons License
Some rights reserved. This work is licensed under a
Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 License.
×